Pirmdiena, 20 Marts 2017 10:18

Piedalies video rullīšu konkursā "Katrs piliens ir vērtība"

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas iniciatīvas 22. marts ir pasludināts par Pasaules ūdens dienu, kas ik gadu tiek atzīmēta ar dažādām aktivitātēm, un oficiālā tās pasākumu koordinatore ir Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācija (UNESCO). Latvijā Pasaules ūdens dienu atzīmē kopš 1996.gada un kopš tā laika regulāri tiek organizēti dažādi izzinoši pasākumi, pasākumus organizē gan LŪKA biedri, gan citas vides aizsardzības organizācijas un izglītības iestādes.

Pasaules ūdens dienu UNESCO aicina atzīmēt, izceļot ar ūdens kvalitāti un atkārtotu izmantošanu saistītos jautājumus.

Šogad Pasaules ūdens dienu tēma ir “Notekūdens” – cik un kādus notekūdeņus mēs radām, kā darbojas kanalizācijas sistēmas, kā mēs varam atslogot kanalizācijas sistēmas darbu, taupīt ūdens resursus un izmantot tos atkārtoti.

Lai popularizēt sabiedrisko pakalpojumu kā ekonomiski izdevīgu risinājumu ūdens pieejamības nodrošināšanai un gudrai resursu lietošanai, biedrības “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas” valde ir izstrādājusi un piedāvā izglītības iestāžu audzēkņiem video rullīšu konkursu “Katrs piliens ir vērtība” .

Konkursa dalībnieki ir Latvijas izglītības organizācijas - skolas, atsevišķas klases, skolēnu grupas.

Aicinām izzināt ūdens ceļu un mūsu pašu ieradumus lietojot ūdeni un piedalīties konkurā!!!!

Jautājumu gadījumā vērsties pie izpilddirektores Baibas Gulbes, 2654492

Lasīts 3942 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 21 Marts 2017 12:33