Drukāt šo lapu
Piektdiena, 10 Marts 2017 05:33

Tuvojas Pasaules "Ūdens dienām" veltīti pasākumi-Izsludina pieteikšanos konkursam "Nelej ūdeni!"

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

ziino liepaja      Liepajasudens

Izsludināta pieteikšanās zinātkāres centra "ZINOO Liepāja" un SIA “Liepājas ūdens” rīkotajam 3.-6.klašu komandu konkursam “Nelej ūdeni!”, kas veltīts Pasaules ūdens dienai un notiks šā gada 22.martā Liepājā.`             

Līdz 21.martam “ZINOO Liepāja” pieņem komandu pieteikumus dalībai konkursā “Nelej ūdeni!”. Konkursa mērķis ir vairot izpratni par ūdens, īpaši dzeramā ūdens, nozīmi cilvēka dzīvē un dabas procesos, kā arī apzināties draudus ūdens kvalitātei un ūdens resursu izsīkšanai uz Zemes. Konkursa laikā skolēnu komandas pārbaudīs zināšanas par ūdens pielietojumu un apriti, kā arī demonstrēs veiklību, atjautību un radošās spējas dažādu ar ūdens apriti saistītu problēmu risināšanā.          

Konkursā aicinātas piedalīties Liepājas pilsētas skolu 3.-6.klašu skolēnu komandas. Komandas sastāvs - 5 skolēni.

Aizpildīta krustvārdu mīkla, kas vienlaikus ir gan ielūgums, gan apliecinājums līdzdalībai konkursā, jāiesniedz līdz 21.marta pulksten 16:00 zinātkāres centrā “ZINOO Liepāja”, Autoru ielā 4/6 vai elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Pasaules ūdens diena 2017” .      

Pasaules ūdens dienas konkurss norisināsies 22. martā plkst. 13:00 -14:00 zinātkāres centrā “ZINOO Liepāja” , Autoru ielā 4/6. Savukārt plkst. 15:30-16:30 konkursa turpinājums ar ekskursiju un veiklības uzdevumu SIA “Liepājas ūdens” ūdensvada nozarē Ventas ielā 11/17. Bērnu transportēšana no zinātkāres centra uz ūdensvada nozari tiks nodrošināta.

Kopš 1993. gada pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) iniciatīvas visā pasaulē 22. martā tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, un tās koordinatore ir Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācija (UNESCO). Latvijā Pasaules ūdens diena plaši tiek atzīmēta kopš 1996. Gada ar dažnedažādām aktivitātēm.

"ZINOO Liepāja" un SIA “Liepājas ūdens” Pasaules ūdens dienā rīko ne tikai konkursu, bet 22.martā piedāvā aplūkot savdabīgu vides instalāciju Ūdens ielas sākumā, Raiņa parkā. Pasaules ūdens dienā aicinām liepājniekus aizdomāties par dzeramā ūdens nozīmi un saviem ūdens lietošanas paradumiem , un to, ka mūsu pilsētas dzeramais ūdens ir kvalitatīvs, gards un droši dzerams tieši no krāna.

 

Ieva Hmieļevska                                                                                             
ZINOO Liepāja vadītāja                                                                 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
+371 26596186  
www.zinoo.lv

Sarmīte Jēkabsone
SIA “Liepājas ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
+371 63423417
www.liepajas-udens.lv

Lasīts 6416 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 10 Marts 2017 06:08