Pirmdiena, 14 Augusts 2017 08:09

Vēl vienā ielā Ventspilī ir jaunas komunikācijas

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Noslēgušies būvdarbi Uzvaras ielā
Šomēnes noslēdzās būvniecība otrajā objektā - Uzvaras ielas posmā no Muitas ielas līdz nekustamajam īpašumam Uzvaras ielā 5 projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta” ietvaros, kur tika veikta ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšana/pārbūve, kā arī brauktuvju un ietvju seguma izbūve/atjaunošana. Būvdarbi šajā ielu posmā tika realizēti vienlaikus ar Ventspils brīvostas pārvaldes realizēto ES līdzfinansēto pievadceļu attīstības projektu.
Papildus būvniecība turpinās šādos objektos:
1. Kanalizācijas tīklu paplašināšana Tērvetes ielas posmā no Durbes ielas līdz nekustamajam īpašumam Tērvetes ielā 4/6.
2. Ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšana Zaķu ielas posmā no Vidusceļa līdz nekustamajam īpašumam Zaķu ielā 21.
Veiksmīgi noritot būvniecības procesam, kuru veic pieredzējušais būvnieks SIA “OSTAS CELTNIEKS”, būvdarbus Zaķu un Tērvetes ielās plānots pabeigt līdz vasaras beigām. Būvdarbu ietvaros objektos tiks veikta arī brauktuvju seguma izbūve un atjaunošana.
Vienlaicīgi informējam, ka arī nākamajā gadā turpināsies ūdenssaimniecības attīstības projekta īstenošana Robežu ielā no Graudu ielas līdz Rotas ielai, kur tiks veikta ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšana, kā arī izbūvēta jauna kanalizācijas sūkņu stacija. Būvdarbi šajā ielu posmā tiks realizēti vienlaikus ar Ventspils pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” realizēto ES līdzfinansēto projektu “Alternatīva tranzītmaršruta izveide TEN-T tīklam Ventspilī”, kas ietver Robežu ielas pārbūvi garākā posmā - no I. Mičurina ielas līdz Packules upes tiltam.
Kopējās projekta izmaksas sastāda 870 330 EUR, t.sk. Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums attiecināmām izmaksām 335 472 EUR, pārējās projekta izmaksas sedz pašvaldības SIA “ŪDEKA”.

 

KF 14 2020 1

Lasīts 2912 reizes