Ceturtdiena, 08 Jūnijs 2017 08:29

Turpinās būvdarbi ūdenssaimniecības projektā Ventspilī

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

KF 14 2020

Šonedēļ tiek uzsākta būvniecība nākamajos ielu posmos projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta” ietvaros.

Būvniecība sākusies šādos objektos:

  1. Kanalizācijas tīklu paplašināšana Tērvetes ielas posmā no Durbes ielas līdz nekustamajam īpašumam Tērvetes ielā 4/6;
  2. Ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšana/pārbūve Uzvaras ielas posmā no Muitas ielas līdz nekustamajam īpašumam Uzvaras ielā 5.

Būvdarbus Uzvaras ielā plānots veikt līdz jūlija beigām, bet Tērvetes ielā – līdz augusta beigām. Objektos kopā tiks veikta kanalizācijas tīklu paplašināšana 0,236 km un ūdensvada pārbūve 0,1 km, kā arī esošā seguma atjaunošana. Pēc darbu veikšanas centralizēti kanalizācijas un ūdensapgādes pakalpojumi tiks nodrošināti papildus četrām mājsaimniecībām.

Atklātā iepirkumu konkursa rezultātā tiesības veikt būvdarbus šajā ielu posmā ieguva SIA „OSTAS CELTNIEKS”, bet tiesības veikt būvuzraudzības pakalpojumus šajā objektā piešķirtas SIA „LAKALME”. Būvobjekti tiks realizēti vienlaikus ar Ventspils Brīvostas pārvaldes realizēto ES līdzfinansēto pievadceļu attīstības projektu.

Informējam, ka ir noslēgušies būvdarbi objektā Mazajā Priežu ielā posmā no Krustkalna ielas līdz nekustamajam īpašumiem Ganību ielā 136 un Ganību ielā 138, kur ir veikta ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana/pārbūve kopā 0,5 km garumā un esošā grants vai zālāja seguma atjaunošana. Šajā teritorijā esošajām septiņām daudzdzīvokļu mājām tagad ir pieejami arī centralizēti kanalizācijas pakalpojumi. Atsevišķas mājas sadarbībā ar pašvaldības SIA “ŪDEKA” jau veic kanalizācijas pievadu izbūvi, lai nodrošinātu māju pieslēgšanu centralizētam tīklam.  

Kopējās projekta izmaksas sastāda 870 330 EUR, t.sk. Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums attiecināmām izmaksām 335 472 EUR, pašvaldības SIA “ŪDEKA” līdzfinansējums attiecināmām izmaksām – 172 891 EUR, neattiecināmām izmaksām – 210 918 EUR, PVN segšanai 151 049 EUR.

 

Informāciju sagatavoja:

Agnese Jēkabsone

Pašvaldības SIA “ŪDEKA”

Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 636 07295

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 3072 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 08 Jūnijs 2017 08:41