Ceturtdiena, 01 Decembris 2016 13:33

Nozīmīgākais nozares notikums - izstāde „Tech Industry 2016”

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

„Sanistal” Industriālais departaments piedalīsies izstādē „Tech Industry 2016” no 1. līdz 3. decembrim, prezentējot plašu industriālo preču piedāvājumu, „StockMASTER” pašapkalpošanās iekārtas un pārstāvot vadošos ražotājus metālu, metālapstrādes un metināšanas iekārtu, darba rīku un darba aizsardzības jomā.

„Sanistal” stendā būs iespēja iepazīties ar vadošo ražotāju piedāvājumu industriālo preču segmentā: nerūsējošais tērauds „Dacapo”, metināšanas iekārtas „Migatronic” un „ESAB”, metināšanas nolietojamie materiāli „Oerlikon”, metināšanas maskas „3M”, darba apģērbs metinātājiem „Weldas”, elektroģeneratori „GenSet”, abrazīvie diski „Rhodius”, metālapstrādes instrumenti „Alfra”, instrumenti profesionāļiem „Format”, „Bosch” un “Projahn”. Stenda apmeklētājiem būs iespējams tikties ar speciālistiem, iegūt tehnisko informāciju un vērot iekārtu un instrumentu demonstrācijas.

Jau vairākus gadus „Sanistal” Grupas uzņēmumi Eiropā piedāvā „StockMASTER”, kas piemērots tiem ražotājiem, kuriem svarīgi samazināt ražošanas izmaksas. Šobrīd šīs industriālās pašapkalpošanās iekārtas darbojas vairākos Baltijas uzņēmumos. Klientu pieredze liecina, ka ar „StockMASTER” ir iespējams samazināt nolietojamo materiālu patēriņu par vismaz 20% un paaugstināt kontroli.

Pašapkalpošanās iekārtas “StockMASTER” var pielāgot ikviena ražotāja vajadzībām, veicot programmas uzstādījumus, nosakot preču daudzumus un ievietojot tajā tikai nepieciešamākos produktus: personīgās drošības preces; rokas instrumentus; elektroinstrumentu piederumus; metināšanas piederumus; smilšpapīru/slīpējamos materiālus; ķīmiskos/izsmidzināmos produktus; frēzēšanas un urbšanas nolietojamos materiālus; tehnisko sortimentu; citus produktus.

„Sanistal” ir profesionālās tirdzniecības uzņēmums ar 23 gadu pieredzi Latvijā. Rīgā atrodas Austrumeiropas centrālais birojs, loģistikas centrs un darbojas vairākas filiāles: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Kuldīgā, Daugavpilī, Valmierā un no šī gada arī jaunā filiāle Ventspilī. „Sanistal” piedāvā profesionālus un tirgus situācijai atbilstošus risinājumus, paaugstinot klientu konkurētspēju tirgū.

No 1. līdz 3. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2016”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā. Aicinām metālapstrādes uzņēmumus, pārtikas ražotājus, kokrūpniecības uzņēmumus un arī citus interesentus iepazīties ar plašo „Sanistal” industriālā departamenta piedāvājumu stendā A-3. Uz tikšanos izstādē „Tech Industry 2016”!

Informāciju sagatavoja:

Dace Kolesnikova

Sanistal Austrumeiropas Grupas

Mārketinga komunikāciju vadītāja

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 5939 reizes