Ceturtdiena, 22 Septembris 2016 09:26

Sanistal atver filiāli Ventspilī

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šodien, 22. septembrī durvis vērs “Sanistal” filiāle Ventspilī, Fabrikas ielā 3a. Filiāles atklāšanas dienā klientus laipni gaidīs Ventspils filiāles komanda, kā arī vadošie ražotāji instrumentu, industriālo preču, metināšanas iekārtu, ūdensapgādes, apkures un ventilācijas jomā. Ikvienam apmeklētājam būs pieejamas produktu demonstrācijas un ražotāju pārstāvju konsultācijas no 9:00 līdz 16:00.

“Veidojot jauno filiāli, atlasot preču un pakalpojumu klāstu, esam ņēmuši vērā klientu vajadzības Ventspilī. “Sanistal” jau ir plaša pieredze, apkalpojot Kurzemes reģiona klientus no Liepājas un Kuldīgas filiālēm. Tagad būsim vēl tuvāk tieši Ventspils metālapstrādes uzņēmumiem, apkures, ventilācijas un ūdensapgādes meistariem,” saka Guntis Sokolovskis, “Sanistal” Austrumeiropas Grupas vadītājs.

Ventspils klientiem būs iespēja saņemt profesionālu klientu apkalpošanas speciālistu konsultācijas, kā arī nozares ekspertu atbalstu no centrālā biroja Rīgā. Filiālē Ventspilī, Fabrikas ielā 3a ir pieejamas ikdienai nepieciešamās preces un materiāli, kā arī iespēja pasūtīt vairāk kā 40 000 preču no centrālās noliktavas Rīgā un ražotāju noliktavām Eiropā.

„Sanistal” ir profesionālās tirdzniecības uzņēmums ar 22 gadu pieredzi Latvijā. Rīgā atrodas Austrumeiropas centrālais birojs, loģistikas centrs. Latvijā darbojas vairākas filiāles: Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Kuldīgā, Daugavpilī, Valmierā un Ventspilī. „Sanistal” piedāvā profesionālus un tirgus situācijai atbilstošus risinājumus, paaugstinot klientu konkurētspēju tirgū.

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Kolesnikova

Sanistal Austrumeiropas Grupas

Mārketinga komunikāciju vadītāja

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 6392 reizes